Satış Sonrası Hizmetler

KARUN, sadece eğitimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan Teknik Servis ve Yedek Parça kadrosu ile, Ankara İvedik O.S.B. icinde yer alan 4.000 m2 açık alan ve 1.200 m2 kapalı alana yayılmış olan Merkez Servis Tesisleri, Yedek Parça Depoları ve yurt icine yayılmış Servis Bayilik Ağı sayesinde, tüm Satış Sonrası Hizmetlerini kendi bünyesinden vermektedir.

Teslimat, İlk Çalıştırma ve Eğitim İşlemleri

KARUN, 1989 yılından beri sürdürdüğü Mümessillik çalışmaları boyunca, Dünyanın en önde gelen markalarının hem satış hem de satış sonrası hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Bu kapsamda, satışı gerçekleşen makinaların teslimatları da gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında, tamamen kendi bünyemizden yetiştirdiğimiz eğitimli ve uzman servis ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Teslimat kapsamında makinaların kurulumu, İlk Çalıştırma İşlemleri, Operatör ve Bakım eğitimleri verilmektedir.

Yedek Parça

Orijinal parça, ataçman ve aksesuar kullanımı, makinanızın ömrünü uzatmanın yanında uzun süreli kullanımlarda arıza miktarını azaltarak işletme giderlerini ve zaman kaybını en aza indirmenizi sağlayıp, uzun vadede en ucuz çözüm olacaktır. Orijinal parçalarınız en az 6 ay Üretici Fabrikası Garantisi altında sunulmaktadır. Bu sayede, tamir işlemlerinden sonra da yetkili servis desteği her an yanınızdadır.

Teknik Servis

KARUN, sadece eğitimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan servis ekibiyle, Genel Mümessilliğini yürütmekte olduğu Makinalara yüksek kaliteli teknik destek vermek amacıyla yurtiçi ve yurtdışında birçok noktada servis hizmeti vermektedir. Hedefimiz, konusunda uzman ve eğitimli servis mühendislerimiz ile meydana gelen arızalara mümkün olan en kısa sürede müdahale etmek ve arızaları gidererek müşterilerimize katma değerde bulunmaktır. Bu doğrultuda, servis ekibimiz ileri teknoloji ürünü Makinalarımız üzerinde periyodik olarak Fabrika eğitimleri almakta ve teknik yeterlilikleri sürekli güncellenmektedir.

Makinalar üzerinde, yetkili olmayan kimseler tarafından yapılacak her türlü işlem büyük riskler taşımakta, çoğu zaman arızaların büyümesine neden olusturup hem iş kayıplarını hem de onarım maliyetlerini artırmaktadır. Karşılaşılan bir çok olayda gerekli özel eğitimleri almamış olan yetkisiz kişiler tarafından yapılan servis işlemleri sonunda arızaların giderilemediği ancak makinanın bazı fonksiyonları devre dışı bırakılarak arızaların gizlendiği görülmüştür. Makinalarınızı yetkin ve eğitimli olmayan ellere teslim etmeyiniz. Servis ekibimiz hızlı müdahale, doğru tespit ve en ekonomik çözümleri üretmek üzere hizmetinizdedir.

Revizyon İşlemleri

Uzun süreli kullanımlarda Makinaların da yorulduğu ve performanslarının düştüğü bilinmektedir. Bu durumlarda, ekonomik ömrünü yitirimiş Makinalarınızı yenileri ile değiştirmek en doğru çözümdür. Bu Çözümü yapmak için gerekli olanakların bulunmadığı durumlarda, mevcut Makinanızda gerekli iyileştirmeler yapılarak performansının gözle görülür şekilde yükseltilmesi mümkün olmaktadır. Revizyon uygulamaları özellikle Kreynler üzerinde çok olumlu sonuçlar verdiği tarafımızca yapılan bir çok revizyon işlemi sonunda görülmüştür. Ayrıca, revizyon işlemi sonunda Makinanız KARUN tarafından Garanti verilerek teslim edilmektedir. Uzun yıllardır kullanmakta olduğunuz ve vazgeçmek istemediğiniz Makinalarınızı bize getirin, garantili revizyon hizmetimizden faydalanın.

Makina Mühendislerinden olusan KARUN Teknik Servis ve Yedek Parça Ekibi, Ankara İvedik O.S.B. icinde yer alan 4.000 m2 açık alan ve 1.200 m2 kapali alana yayılmış Merkez Servis Tesisleri, Yedek Par.a Depoları ve yurt iÇine yayılmış Servis Bayilik Ağı ile, KARUN, tüm Satış Sonrası Hizmetlerini kendi bünyesinden vermektedir.